De cursus is geschikt voor iedereen die actief aan de slag wil met zijn of haar brein. De kosten voor de volledige reeks van tien lessen bedragen € 50,-. Meer informatie via www.alkmaarsport.nl/breininbeweging.
Tijdens Brein in Beweging worden verschillende hersengebieden tegelijkertijd geactiveerd. Dat leidt tot verbetering van balans, coördinatie, geheugen en denksnelheid. De lessen zijn laagdrempelig, interactief en vooral leuk om te doen. Bovendien zorgen ze voor verbinding en sociale interactie met de andere deelnemers.
De cursus is gebaseerd op de wetenschappelijk onderbouwde Ronnie Gardiner Methode (RGM), die onder meer wordt toegepast in de revalidatie en bij mensen met neurologische aandoeningen. Maar ook zonder specifieke klachten biedt deze methode veel voordelen voor iedereen die actief wil werken aan vitaliteit en hersengezondheid.
De cursus bestaat uit 10 lessen en kost €50,-. Er is nog een beperkt aantal plekken beschikbaar. De lessen worden gegeven in Wijkcentrum De Alkenhorst (Schelfhoutlaan 4, Alkmaar).
Aanmelden kan via sportvitaal@alkmaarsport.nl. Voor vragen of meer informatie is Sport Vitaal telefonisch bereikbaar via 06-28510517 (ma-vrij tot 12.00 uur).