DE RIJP - In Museum Jan Boon is in de weekenden van de maand juni werk van dertien kunstenaars van het Alkmaars Kunstcollectief. Gezamenlijk tonen zij een mooie mix van verschillende kunstvormen, waaronder beelden, keramiek, fotografie, collage en schilderkunst. De opening is dit keer op een vrijdagavond: vrijdag 5 juni, inloop vanaf 19.00 uur met livemuziek, opening om 19.30 uur. Iedereen is welkom.
Het Alkmaars Kunstcollectief is een groep kunstenaars die in de Alkmaarse binnenstad in een atelierruimte voor gezamenlijk gebruik een plek hebben waar zij kunnen werken en elkaar stimuleren, inspireren en ondersteunen in hun creatieve proces. Het gaat om mensen met een verschillende achtergrond en opleiding die zich hebben gespecialiseerd in diverse vormen van beeldende kunst. Bezoekers aan de expositie in De Rijp kunnen zo kennismaken met verschillende kunstvormen en stijlen.
Enkele leden van de Alkmaarse groep exposeerden eerder in Museum Jan Boon, onder wie Anke Purmer, Marijke van Velde en Petra Kruijt.
De muzikale omlijsting tijdens de opening is van Marga Poel uit De Rijp, die werkt als piano-zangdocente en muziektherapeute. Zij speelt lichtklassiek tijdens de inloop. Na de officiële opening geeft Marga een miniconcert met voornamelijk kleinkunstliedjes.
De expositie in Museum Jan Boon is elke zaterdag en zondag in juni van 13.00 tot 17.00 uur te bezichtigen. Rechtestraat 146, De Rijp. Gratis entree.

22.0 ℃

























































































