LANGEDIJK - Jij geniet op dit moment van jouw welverdiende zomervakantie of bent hard aan het werk. Bij mij gieren de zenuwen door mijn lijf, wat zullen ze van de nieuw te lanceren tak van LangedijkerUitje.com vinden.

Met hetzelfde lokale, duurzame en verbindende gedachtengoed als de LangedijkerUitje GroepsUitjes lanceren we een nieuwe tak onder de hanger van LangedijkerUitje.com met een knipoog naar het toekomstige Dijk en Waard.

Zie jij jezelf al zitten?

...met producten als kakelverse en met aandacht gerookte paling, super zachte zilte zuurkool van Kramer, vers gedraaide worst naar geheim recept van de lokale slager, een koffielikeur van Langedijker bodem, unieke en zeer smakelijke Dijk en Waarder Eerstelingen, krentenbrood met zacht kaneelspijs, LangedijkerUitjes voor jouw eigen overheerlijke LangedijkerUitjessoep, Ambachtelijke bonbons van echte chocolade, een goed blond biertje van Virgilius uit Heerhugowaard, naar caramel geurende verse thee, recepten en nog veel meer.

Als klant van LangedijkerUitje ontvangen jullie als eerste dit nieuwtje en nee, er is nog niets over bekend.

LangedijkerUitje.com lanceert:

NIEUW: Het LangedijkerUitje Geschenkpakket!

Speciaal voor de kerst

of een ander mooi moment waarop je je collega's, relaties, het bestuur, jouw vereniging of de mensen om je heen wilt verrassen en bedanken voor hun inzet.

Met zorg hebben we 3 verschillende pakketten gemaakt en we hebben ze een passende naam gegeven:

* LANGEDIJKER WEELDE

* DIJK & WAARDER BLOIDSKAP

* LANGEDIJK OP Z'N BEST

Het Langedijker gevoel met een knipoog naar Dijk en Waard in een echte veilingkist.

Ik hoop dat jullie er net zo vrolijk van worden als wij.

Jouw bedrijfs of familienaam voor altijd op de veilingkist laten branden,

dat kan. Zo vereeuwig je jouw mooie bedrijf of familie voor altijd.

Als je voor 1 oktober 2020 besteld krijg je met de code "LEKKERLOKAAL" 5% korting op je bestelling.

Nieuwsgierig en bestellen?

Kijk op onze spiksplinternieuwe website

www.langedijkeruitjeshop.nl